کلینیک آب درمانی

بهترین کلینیک آب درمانی در تهران

بهترین مرکز آب درمانی تهران، واقع در کلینیک فوق تخصصی ستون فقرات آبادیس است. کلینیک آب درمانی آبادیس، یکی از کامل‌ترین مراکز تخصصی توانبخشی و ورزشی در آب با استفاده از ویژگی‌های دمایی، مکانیکی و فیزیکی آب است.همراهی پزشکان متخصص و باتجربه در کنار استفاده از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های ورزشی در آب، باعث شده تا مرکز آب درمانی آبادیس، جدیدترین و موثرترین روش‌‌های درمانی را به مراجعه‌کنندگان خود ارائه دهد.

این مرکز با ارائه انواع روش‌های آب درمانی در آکواریوم، آب درمانی در استخر، هایبر تانک، ویرپول و حمام متضاد در بالاترین کیفیت، پذیرای مراجعین محترم است. کلینیک هیدروتراپی آبادیس، اولین مرکز آب درمانی در تهران است که از کابین‌های انحصاری و انفرادی در این حوزه درمانی استفاده می‌کند. این کابین‌ها قبل از استفاده مجدد کاملا تخلیه‌شده و از آب تازه و استریل‌شده با اوزن پر می‌شود. به این ترتیب کاملا بهداشتی هستند و ریسک خطر انتقال بیماری بین مراجعه‌کنندگان از بین می‌رود.

خدمات کلینیک آب درمانی آبادیس

 • همراهی بهترین متخصصان فیزیوتراپی، ارتوپدی و جراحان مغز و اعصاب در کلینیک
 • استفاده از به‌روزترین روش‌های درمانی ورزشی – پزشکی
 • پیشرفته‌ترین دستگاه‌های آب درمانی از جمله تردمیل‌های آبی، دوچرخه ثابت آبی، پارالل آبی، ترامپولین آبی، هالتر آبی، اسکی فضایی آبی (اپتیکال)، مسگری آبی، دمبل آبی، هیدروجامپ، صفحه غلطکی آب درمانی، نودل گردنی، کمربندشناوری، ویت کاف آبی، استپ آبی، جوراب پنجه گربه‌ای، ساق بند و مچ بند آبی، مقاومت پایی، واکر آبی، کفش و دستکش مقاومتی
 • آب درمانی در فضایی مدرن، پاکیزه و ایمن

ساعات کاری

شنبه - جمعه : 9 صبح - 9 شب

چطور باید از کلینیک آب درمانی آبادیس نوبت بگیریم؟

حضوری

کلینیک آبادیس هر روز هفته از ساعت 9 صبح تا 9 شب میزبان شما عزیزان است. شما با مراجعه به کلینیک می‌توانید به‌صورت حضوری نوبت بگیرید و با فضای مجموعه بیشتر آشنا شوید.

تلفنی

برای رزرو نوبت در کلینیک آبادیس می‌توانید با شماره تلفن 74489-021 تماس بگیرید. کارشناسان ما از ساعت 9 صبح تا 9 شب پاسخگوی تماس شما عزیزان هستند.

اینترنتی

با کلیک روی دکمه «درخواست زمان ویزیت» به‌صورت اینترنتی از کلینیک آبادیس نوبت بگیرید. بعد از ثبت درخواست کارشناسان ما با شما تماس می‌گیرند تا هماهنگی‌های لازم انجام شود.

چه بیماری‌هایی در کلینیک آب درمانی آبادیس درمان می‌شوند؟

 • اختلالات ستون فقرات
 • دردهای ناحیه گردن
 • بیماری‌های اعصاب و روان (مانند پارکینسون یا نوروپاتی)
 • پارگی دیسک کمر
 • روماتیسم ستون فقرات
 • افرادی که به متحرک‌سازی مفاصل، تقویت عضلات، ترمیم لیگامان (رباط صلیبی) نیاز دارند
 • کسانی که درد دارند
 • بیماران اعصاب و روان 

چرا باید کلینیک آب درمانی آبادیس را انتخاب کنید؟

پزشکان متخصص

برجسته‌ترین کادر پزشکی با بالاترین تخصص

تجهیزات پیشرفته

ارائه خدمات درمانی با مدرن‌ترین تجهیزات پزشکی و مراقبتی

کلینیک مدرن

به‌کارگیری جدیدترین شیوه‌های درمانی و مراقبتی

ساعت کاری منعطف

ارائه خدمات درمانی از ساعت 9 صبح تا 9 شب

کلینیک آب درمانی آبادیس کجاست؟

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از ظفر، خیابان کودکان غزه (پورمشکانی)، پلاک ۴۲

مقالات مرتبط:

سلامت بیشتر

اهمیت به سلامت در زندگی پرشتاب امروزه نقش مهمی را ایفا می‌کند و همین امر باعث شده است بسیاری از شرکت‌های حوزه تکنولوژی بخشی از توجه خود را معطوف به

توضیحات بیشتر »

سلامت دندان ها

اهمیت به سلامت در زندگی پرشتاب امروزه نقش مهمی را ایفا می‌کند و همین امر باعث شده است بسیاری از شرکت‌های حوزه تکنولوژی بخشی از توجه خود را معطوف به

توضیحات بیشتر »