درباره ما

آبادیس، سرو سبز و استوار ستون فقرات ایران!

ما در آبادیس، یکی از پیشرفته‌ترین مراکز فوق تخصصی ستون فقرات در ایران را برای مراجعه‌کنندگان گرامی فراهم آوردیم تا با همراهی برجسته‌ترین اساتید و پزشکان متخصص، سلامت را به شما عزیزان بازگردانیم. تخصص ما کمک به روند درمانی یا درمان کامل بیماری یا عارضه‌های عصبی-مغزی و ستون فقرات با استفاده از پیشرفته‌ترین تکنیک‌ها و تجهیزات روز دنیاست.

ما در مرکز فوق تخصصی ستون فقرات آبادیس، با ارائه خدمات در حوزه‌های درمانی ستون فقرات، فیزیوتراپی، ارتوپدی فنی، تناسب اندام، مشاوره تغذیه و رژیم درمانی، بیماری‌های اعصاب و روان، مغز و اعصاب و درمان درد، کامل‌ترین بین مراکز مشابه در تهران به شمار می‌رویم. همچنین کلینیک آب درمانی ما در این مجموعه، با استفاده از تجهیزات کابینی و ورزشی روز دنیا، باکیفیت‌ترین خدمات ورزشی-درمانی را به مراجعه‌کنندگان گرامی ارائه می‌کند.

کدام بیماران باید به کلینیک فوق تخصصی آبادیس مراجعه کنند؟

• افراد درگیر با بیماری‌های ستون فقرات، اعصاب و روان، مغز و اعصاب، خدمات موردنیاز خود را به‌طور کامل در کلینیک فوق تخصصی آبادیس دریافت خواهند کرد.
• افرادی که پس از سانحه یا عمل‌جراحی، دچار مشکلات حرکتی، استخوانی و عضلانی، تنفسی و ریوی یا حتی قلبی و عروقی شدند و به فیزیوتراپی نیاز دارند.
• بیماران عزیزی که دچار عارضه‌هایی مانند بیماری فتق دیسک، آرتروز مفاصل، رماتیسم مفصلی، التهاب مفاصل (آرتریت)، کیفوز، لوردوز، مارفان و مافوچی هستند و به    دریافت خدمات ارتوپدی نیاز دارند.
• افرادی که به دنبال رفع مشکلات ستون فقرات، تناسب اندام و دریافت رژیم غذایی و درمانی مناسب هستند.
• بیمارانی که به دنبال شناسایی علت درد و درمان آن هستند، می‌توانند به کلینیک درد آبادیس مراجعه کنند.
• افرادی که به آب درمانی یا استفاده از دستگاه‌های مختلف ورزشی-درمانی نیاز دارند.

15
سال تجربه در آبادیس

کلینیک فوق تخصصی آبادیس

دارای برترین کادر پزشکی در ایران

کلینیک فوق تخصصی ستون فقرات آبادیس، با ارائه خدمات به شیوه غیرتهاجمی از جمله مگنت‌تراپی، الکتروتراپی، کامپرشن‌تراپی، بیوفیدبک تراپی، تکار تراپی، شاک‌ویو تراپی و همچنین دیگر روش‌های کم تهاجمی و جراحی تخصصی، مجموعه‌ای از کامل‌ترین شیوه‌های درمانی ستون فقرات را در محیطی آرام و چشم‌نواز، در اختیار بیماران گرامی قرار می‌دهد.

کلینیک ستون فقرات آبادیس با دربرداشتن دپارتمان‌های تخصصی کلینیک ستون فقرات، فیزیوتراپی، ارتوپدی فنی، تناسب اندام، مشاوره تغذیه و رژیم درمانی، کلینیک درد، کلینیک اعصاب و روان و همچنین کلینیک مغز و اعصاب، خدمات درمانی خود را در بالاترین کیفیت ارائه می‌دهد.

پزشکان ما

اعضا

ویژگی های برتر کلینیک ما

کلینیک مدرن

به‌کارگیری جدیدترین شیوه‌های درمانی و مراقبتی

پزشکان متخصص

برجسته‌ترین کادر پزشکی کشور با بالاترین تخصص

ساعت کاری منعطف

ارائه خدمات درمانی از ساعت 9 صبح تا 9 شب

تجهیزات پیشرفته

ارائه خدمات درمانی با مدرن‌ترین تجهیزات پزشکی و مراقبتی

    درخواست زمان ویزیت