شریعتی پایین تر از بیمارستان ایرانمهر کوچه کودکان غزه (پورمشکانی) پلاک ۴۲ تلفن : 74489-021

Shariati, Iranmahr Hospital, Gaza Children's Alley, No42 | Phone : 021-74489

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
آرشا وب

آرشا وب

یکشنبه, 16 -2668 12:00

دکتر احمد قندهاری

دکتر احمد قندهاری فوق تخصص جراحی ستون فقرات

دکتر احمد قندهاری در مشهد به دنیا آمد و در سال ۱۳۷۲ با رتبه ۸۹ کشوری وارد دانشکده پزشکی شده در سال ۱۳۷۹ فارغ‌التحصیل پزشکی عمومی شدند.

در سال ۱۳۸۲ بعد از گذراندن  دوره طرح پزشک عمومی وارد دوره تخصصی جراحی مغز و اعصاب در دانشگاه علوم پزشکی ایران (تهران) شده و در سال ۱۳۸۷ با قبولی در آزمون تخصصی ، موفق به اخذ مدرک جراحی مغز و اعصاب شدند.

سه شنبه, 20 مهر 775 12:00

دکتر حسن قندهاری

دکتر حسن قندهاری در سال ۱۳۵۳ در مشهد به دنیا آمد و پس از گذراندن دوره پزشکی عمومی به عنوان نفر اول دانشکده در سال ۱۳۷۸ فارغ التحصیل شد و لذا به صورت مستقیم به دوره تخصص راه یافت و در سال ۱۳۸۲ در دوره تخصصی فارغ التحصیل شد و سپس جهت گذراندن طرح به استان کردستان رفت و بلافاصله پس از آن در رشته فوق تخصصی جراحی ستون فقرات پذیرفته شد .

جمعه, 21 بهمن 776 01:46

فیزیوتراپی و مزایای آن

فيزيوتراپی يکی از حوزه های مهم علوم پزشکی و توانبخشی و روشی موثر در درمان بیماری‌ ها و اختلالات سیستم اسکلتی و عصبی بدن انسان است.

آرتروز زانو در افراد مختلف نشانه های متفاوتی دارد. در مظالعات اخیر نشان داده که درصد ابتلا به آرتروز زودرس در خانمها بیشتر از آقایان است.

جمعه, 21 بهمن 776 01:26

روماتیسم ستون فقرات

روماتیسم ستون فقرات یا اسپوندیلیت آنکیلوزان نوعی عارضه التهابی و مزمن ستون فقرات است که منجر به درد و خشکی ستون فقرات می شود.

دوشنبه, 09 ارديبهشت 1398 01:23

فتق دیسک گردن

فتق دیسک گردن یا همان بیرون زدگی دیسک گردن زمانی اتفاق می افتد که ماده ژلاتینی دیسک بین مهره ای در ناحیه گردن به دلیل آسیب دیدگی لایه‌ها‌ی بافت های اتصال دهنده از دیسک بیرون بزند.

دوشنبه, 09 ارديبهشت 1398 01:24

لغزش مهره های کمر

لغزش مهره های کمر یا اسپونیلولیستزی عارضه ای است که به دلیل وارد شدن آسیب به ستون فقرات و مهره های آن رخ داده و با لغزش و خارج شدن یکی از مهره‌ ها از محل اصلی خود مشخص می شود.

دوشنبه, 09 ارديبهشت 1398 01:10

درمان درد سیاتیک با فیزیوتراپی

عصب سیاتیک یک عصب محیطی در اندام تحتانی و از بزرگترین عصب ها در بدن است که به عضلات پشت ران، ساق پا و پا عصب دهی می کنند.